NLCV32T-220K-EF
Mfr.Part #:
NLCV32T-220K-EF
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors 1210(3225 Metric) SMD/SMT 22 µH 10 % 300 mA 770 mΩ
ParameterValue
Tolerance10 %
Height - Seated (Max)2.4 mm
Max Operating Temperature105 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Self Resonant Frequency21 MHz
TypeWirewound
Q Factor15
DC Resistance (DCR)770 mΩ
ShieldingUnshielded
Inductance22 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating300 mA